Amerykański konwój
1 czerwca ?
Harmonogram przejazdu z rozkładem godzinowym.
Dzień I. 11 sierpień
8:45 - Wrocław ? wyjazd grupy wrocławskiej (drogą S5 potem 15), przyjazd do Milicza ok 9:50
10:00 - Milicz ? start Konwoju ? kierunek Krotoszyn (droga 15), przyjazd do Krotoszyna ok 10:40,
11:00 ? wyjazd w kierunku Goliny (droga 15) ? przyjazd Golina k.Jarocina 11:30, przerwa kawowa ok 40 min. Hotel ?Oaza?.
12:10 ? wyjazd w kierunku Wrześni (drogą 15 potem 11 i ponownie 15), przyjazd do Wrześni ok 13:30,
13:30 ? wyjazd w kierunku Cielimowa (kier. Gniezno, droga 15) ? przyjazd do Cielimowa 13:50, przerwa obiadowa 2 godziny. Bar ?Smakołyk?.
15:50 ? wyjazd w kierunku Żnina (drogą 15 potem 5), przyjazd do Żnina 16:50,
16:50 ? wyjazd w kierunku Nakła (drogą 5 następnie 246 i 241), przyjazd do Nakła 17:40, zakwaterowanie, spotkanie integracyjne.
Dzień II. 12 sierpień.
9:00 ? wyjazd z Nakła kierunek Sępólno Krajeńskie (droga 241), przyjazd do Sępólna Kr. 10:00,
10:00 ? wyjazd w kierunku Zamarte (droga nr 25), przyjazd Zamarte 10:30, przerwa kawowa ok 1h Bar ?MagWoj?,
11:30 ? wyjazd w kierunku Kościerzyny przez Chojnice (drogą 25 potem 212 następnie 235 i na koniec 20), przyjazd do Kościerzyny 13:20, zwiedzanie muzeum aut amerykańskich i przerwa obiadowa- 2,5h. ?UNITED CHICKEN?
15:50 ? wyjazd w kierunku Lęborka (drogą 214 potem 211 i ponownie 214) ? przyjazd na stacje Lotos w miejscowości Pogorszewo za Lęborkiem 17:10, ok 20min zbieramy się do wspólnego przejazdu do Łeby.
17:30 ? wyjazd w kierunku Łeby (droga 214) ? przyjazd do Łeby 18:00. Wjazd na teren zlotu.
link do wiadomości na FB
https://www.facebook.com/Ameryka%C5%84ski-konw%C3%B3j-220795738289080/?fref=ts&__mref=message_bubble