Pogadać ludzka rzecz > Humor

dowcipy

(1/5) > >>

dziq111:
 Facet po śmierci trafił przed oblicze świętego Piotra [poszedł do nieba]. Za dobre sprawowanie na ziemi miał prawo do trzech życzeń, więc facet prosi: - po pierwsze, chce mieć sportowego - luksusowego vana, po drugie, autostrade na wyłączność, a po trzecie telefon komórkowy - nie ma sprawy. Św. Piotr spełnił życzenia faceta. I właśnie facet postanowił wypróbować swój nowy samochód, więc jedzie vanem po autostradzie, rozwija maksymalne prędkości, kiedy nagle jakiś kolo z długimy włosami na motorze go wyprzedził. Wkurzył sie, wziął telefon komórkowy i dzwoni do Św. Piotra ze skargą: - prosiłem o autostrade na wyłączność, a tu mnie jakiś koleś na motorze wyprzedza, co to ma znaczyć? - nic nie moge poradzić, rozumiesz, syn szefa...

pituszek:
Ech ,te układy ,układziki wszech obecne ;D

stanik:
No niezłe :)

To coś w tym klimacie:

Św. Piotr ogłosił przetarg na wykonanie nowej bramy do niebios.
Zgłosił się Chińczyk, Niemiec i Polak.
Chinol zaproponował, że zrobi to za 2 tysiące, Niemiec za 4tys a Polak za 6 tys.
W tej sytuacji Św. Piotr wezwał każdego z osobna i poprosił o dokładniejsze przedstawienie oferty.
No to Chińczyk mówi, że tysiąc to koszt materiału i tysiąc na robociznę.
Niemiec - 2 tysie dobry materiał i 2 tys solidna robota.
Na to Polak mówi do Św. Piotra - 2 tysiące dla Ciebie, 2 tys dla mnie i za 2 tysiące weźmiemy bramę od Chińczyka...

Falkon:

--- Cytat: stanik w Stycznia 17, 2014, 11:35:57 am ---
Na to Polak mówi do Św. Piotra - 2 tysiące dla Ciebie, 2 tys dla mnie i za 2 tysiące weźmiemy bramę od Chińczyka...

--- Koniec cytatu ---

...i dlatego tak kocham Polske i Polaków. na nas nie ma mocnych  :))

Falkon:
https://www.youtube.com/watch?v=ghnT86ZEgn8&list=TL8bBLfyOZio8&index=5

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej