Pogadać ludzka rzecz > Powitania

Cześć...

(1/5) > >>

XamDC:
Cześć,
Mam na imię Max i mieszkam w Wawie. Żadnego vana jeszcze nie posiadam ale przymierzam się do zakupu Chevy Astro / GMC Safari. Jako, że od kilku ładnych lat jestem związany z offrodem planuje kupić wersje AWD, zamontować 7 calowy lift od Journeys offroad, wrzucić reduktor z Blazera lub Silverado i cieszyć się napędem 4x4 pozbawionym elektroniki.
Mam nadzieje, że znajdę tutaj garść przydatnych informacji, które pomogą mi w realizacji tego projektu, a może uda się też kupić samochód.
Do tej pory nie miałem doczynienia z amerykańską motoryzacją i raczej byłem wyznawcą diesla... Po przeanalizowaniu kilku opcji takich jak Hyundai H1 czy Mitsubishi Space Gear stwierdziłem, że Astro będzie najlepszym wyborem. Tak więc czas na zmiany...

zagłoba:
No to witamy. Powodzenia w poszukiwaniach i obyś nie miał chwilowej zajawki. Informuj o poczynaniach, czekamy na relacje.

GiGi:
jeśli off-road to może przydałoby Ci się coś na pełnej ramie?
jakiś Econoline być może?


tu masz gościa w Twoim klimacie z amerykańskimi autami
https://www.youtube.com/watch?v=fVdykUYjdB8

Mariusz Astro AWD:
Cześć. Jeżeli planujesz taki zakup i tyle modyfikacji, to mogę życzyć tylko powodzenia i podzielenia się z nami efektami pracy 1ok

zGred:

--- Cytat: XamDC w Listopada 16, 2022, 10:42:40 pm ---Cześć,
Mam na imię Max i mieszkam w Wawie. Żadnego vana jeszcze nie posiadam ale przymierzam się do zakupu Chevy Astro / GMC Safari. Jako, że od kilku ładnych lat jestem związany z offrodem planuje kupić wersje AWD, zamontować 7 calowy lift od Journeys offroad, wrzucić reduktor z Blazera lub Silverado i cieszyć się napędem 4x4 pozbawionym elektroniki.
Mam nadzieje, że znajdę tutaj garść przydatnych informacji, które pomogą mi w realizacji tego projektu, a może uda się też kupić samochód.
Do tej pory nie miałem doczynienia z amerykańską motoryzacją i raczej byłem wyznawcą diesla... Po przeanalizowaniu kilku opcji takich jak Hyundai H1 czy Mitsubishi Space Gear stwierdziłem, że Astro będzie najlepszym wyborem. Tak więc czas na zmiany...

--- Koniec cytatu ---

Jest na internetach vandura 4x4 off road na fajny projekt

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej