Pogadać ludzka rzecz > Powitania

Witam wszystkich

(1/3) > >>

Mariusz Astro AWD:
Dzień dobry wszystkim  1taniec

zagłoba:
No dzień dobry aloha
Dawaj zdjęcia wnętrza i możesz coś napisać o sobie. Żebyśmy mieli obraz ktoś Ty jest.

MHM:

--- Cytat: zagłoba w Października 23, 2022, 05:56:28 pm ---Żebyśmy mieli obraz ktoś Ty jest.

--- Koniec cytatu ---

AI ostatnio w modzie :)

Mariusz Astro AWD:
W tej chwili jestem w Niemczech. Jestem kierowcą zawodowym. Amerykańskie furgonetki podobały mi się od dawna. Z 10 lat temu po raz  pierwszy miałem okazję zasiąść za kierownica g20. Z myślą zakupu przyjechałem nim do domu aby zaprezentować żonie. Stwierdziła, ze czuje się jak w autobusie i spaliło na panewce. Miesiąc temu udało mi się kupić ten egzemplarz. Może nie jest idealny ale doprowadzam go do stanu zadowalającego. Wymieniam praktycznie całkowicie zawieszenie( bez piór resorów ). Będę obszywał  deskę( ktoś coś kiedyś spartolił a powstałą dziurę zaszpachlował i pomalował.  Tarcze i klocki przód. Tylne uszczelki drzwi, sondy lambda myśle jeszcze o świecach. Większość części już mam. Pare do mnie płynie.

zagłoba:
No to teraz czekamy tylko na zdjęcia wnętrza i mamy cały obraz. Powodzenia w grzebaniu przy nowej zabawce 1ok

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej