Pogadać ludzka rzecz > Powitania

Witam wszystkich !

(1/1)

key:
Witam,
jako nowy na forum czas się przedstawić.

Mam na imię Kamil

Jeszcze nie jestem posiadaczem żadnego vana , lecz od dłuższego czasu takowego poszukuję.
Na pierwszy ogień w ogłoszeniowych poszukiwaniach poszedł Merc Vito , jednak po przejechaniu pewnej ilości kilometrów i ciągłej irytacji stanem pojazdów pomyślałem o T4 , tutaj jednak również nie było różowo, jeżeli chodzi o to co auto daje kierowcy w zamian za ceny rynkowe.
Przypomniałem sobie o miłości z czasów młodości , a mianowicie auta zza oceanu.
Tą drogą jak po sznurku doszedłem do wniosku , że jak już spełniać jakieś marzenia/zachcianki to tak żeby sprawiały faktycznie przyjemność.
Dlatego też tu jestem, już zdążyłem przeczytać sporą część tematów , lecz na pewno jeszcze o sporą ilość rzeczy będę pytał.

zagłoba:
Witaj i pytaj, ale tylko o vany. Bo na busy mamy tu wyjebane 1kwicze
Powodzenia w poszukiwaniach.

key:
Hehe , nawet nie zamierzałbym w tym miejscu poruszać tematu tychże pojazdów  :-X

zagłoba:
Szukasz vana, czy salonkę? I w takiej cenie jak to srebrne astro, czy dużo więcej też możesz dać? Możesz przybliżyć  Twoje chęci i możliwości, to coś znajdziemy. Ostatnio kolega sprzedał pięknego dodge za 40.

tapiflock:

--- Cytat: zagłoba w Października 04, 2022, 06:30:04 am ---Szukasz vana, czy salonkę? I w takiej cenie jak to srebrne astro, czy dużo więcej też możesz dać? Możesz przybliżyć  Twoje chęci i możliwości, to coś znajdziemy. Ostatnio kolega sprzedał pięknego dodge za 40.

--- Koniec cytatu ---
Teraz to piękny ... A tak mówiłeś żeby go przemalować 😉 więc miałeś udział w sprzedaży bo malowanie na nowo byłoby delikatnie mówiac już przesada ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej