Pogadać ludzka rzecz > Zloty, spotkania, wydarzenia

2020 Trip klubowy

(1/16) > >>

edekk:
dogodnym terminem na trip klubowy w 2020 byłaby data 11-14 czerwca z 1 dniowym urlopem, w tym terminie jest też Olesno 12-14.06.
Może jednak przełożyć Trip na inny termin z 2 dniowym urlopem w pracy, lub wkomponować Olesno w nasz trip.

Proszę o niewypowiadanie się osób, które nie chcą, nie mogą, wentylem to im lata  1boss

W ankiecie jest możliwość zmiany wyboru w dowolnym czasie

MHM:
Odważyłem się zagłosować. Jeśli diagnoza jaką otrzymałem okaże się trafiona i w końcu naprawię Astrolota to może (jeśli finanse pozwolą) uda mi się w przyszłym roku pojawić osobiście na którymś spocie klubowym.

Picia F:
Wentylem mi to lata, więc się wypowiem. Bez względu gdzie i kiedy i tak przyjadę. Powód jest chyba dla wszystkich oczywisty ?  Nie może być tak, że Maxx przyjeżdża i nie pije, albo Marniko nie połamie stolika czy chociaż jakiegoś krzesełka. Co to ma być w ogóle, jakiś klub seniora czy co ?  Chyba sam muszę pokazać jak się pije ankohol i wreszcie rozruszać to Towarzystwo. 1kwicze

edekk:
Picia F nasz kochany wodzirej  1taniec

Marnico:
Hehe Picia czekamy a co do propozycji tripu połączonego z Olesnem, to rozumiem że wjazd na zlot dopiero w sobotę po południu czy jak by to miało wyglądać ? Chciałbym zaliczyć jedno i drugie, ale wiecie że ja z tych co dużo chcą a mało mogą niemniej jednak przynajmniej na jedno jeśli będą w innych terminach lub na część gdy będą razem pewnie zajadę

Wysłane z mojego S61 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej