Pogadać ludzka rzecz > Planowane

Podroz wzdłuż wybrzeża Eu

<< < (2/3) > >>

Jacekkg:
moze jakiegoś mercedesa typu kaczka, jakieś ducato/boxer
ale za tą cenę to musisz mieć dwóch mechaników na pokładzie i cztery walizki narzedzi.
pewnie byś też znalazł jakiegoś starego amerykańca

GiGi:
Zielony - ja bym jechał, jak padnie to wyrzucisz i wrócisz PKS-em. Przejechałem Bałkany autem które jest warte parę tysięcy w złotówkach i milion we wspomnieniach.

Kwestia szczęścia, nowe auta też się psują. Fakt że warto mieć na pokładzie kogoś kto ogarnia mechanikę -> patrz Busem Przez Świat gdzie autem kupionym za 2500 przejechali 4 kontynenty i dalej jeżdżą. Domyślam się że wyprawa studencka i niskobudżetowa.

tapiflock:
ale z 2 strony ma chlop racje wiadomo wszyscy tutaj to ameryka ale ja tez na codzien popylam amerykancami  salonka i tp ale zachciało mi się spedzac wakacje z dziecmi w aucie i mam stara t4 long 93 r teraz kupiłem muliwana na części >>> chodzilo mi o srodek fotele kapitańskie i luzko itp.  przemyslajac wszystko stwierdziłem ze dodgu walnie byle gowno i zostaje laweta bo części itp. a w t4 chyba w każdym zadupiu naprawie i kupie części.....

MHM:

--- Cytat: tapiflock w Listopada 09, 2017, 09:16:38 pm ---ale z 2 strony ma chlop racje wiadomo wszyscy tutaj to ameryka ale ja tez na codzien popylam amerykancami  salonka i tp ale zachciało mi się spedzac wakacje z dziecmi w aucie i mam stara t4 long 93 r teraz kupiłem muliwana na części >>> chodzilo mi o srodek fotele kapitańskie i luzko itp.  przemyslajac wszystko stwierdziłem ze dodgu walnie byle gowno i zostaje laweta bo części itp. a w t4 chyba w każdym zadupiu naprawie i kupie części.....

--- Koniec cytatu ---

Sorry za off-topic, ale czy mógłbyś poświęcić kilkanaście sekund życia i przeredagować powyższy tekst tak aby był bardziej czytelny ? (literówki, interpunkcja itd.) Mnie się udało pojąć sens Twojej wypowiedzi dopiero po dłuższym czasie.

Floydoo:
Cos sie kolega nie dopatrzyl ze tu forum o USA Vanach  ;) a tu jednak ceny podpadaja pod bardziej hobbistyczne   aloha

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej