Pogadać ludzka rzecz > Zloty, spotkania, wydarzenia

tuningowisko legnica

(1/1)

amon:
jak w temacie foto dodam jutro ale tak. pojechalismy kilkoma am car w tym 4zuki impreza slabo zorganizowana ale tragedii nie było udało nam sie wepchac na palenie czekajac 6h wjechalismy zukiem moim i troche upaliłem problem był z drifterami bo niby teren był dla nich ale ile upaliłem to upaliłem honor WCAA uratowany Palenie gumy GMC Vendura (A-Team)-Tuningowisko Legnica 2012  czesc dalsza opisu jutro dzisiaj musze wypoczac

cienkig20:
Odpoczywaj Amon po tych okrutnych oparach palonej gumy... ;D..najlepiej napij się mleka...to pomaga.. ;)

amon:
http://asu.pl/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=349.  Oto i foto galeryja czesciowa a gume ja palil i palil a bierznika nawet wiele nie ubylo wiec konczyc sensu nie bylo pozatym zapiwralem sie jak moglem a hamulca utrzymac sie nie dalo

edekk:
usiłowałem kiedyś zerwać przyczepność w swoim
ale albo gdzieś mi kuce uciekły albo mam za szerokie laczki, być może jest to tez kwestia mostu ?

amon:
Ja spalalem tez waskie 265.70 ale i 305 ukreci. Kwestia mostu moze nie tylko wyczucie hamulca wdepnieesz za mocno jak sa dobre to automat nie bedzie mial podstawy by wejsc na obroty ja najpierw zrywam a potem do ziemi teraz tez na filmie widac jak zapieram sie o okno w drzwiach by fotela niem wyrawa a itak idzie przed siebie. A cieple sie na tyle zrobily ze farba na felgach sie pofilcowala

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej