Pogadać ludzka rzecz > Zloty, spotkania, wydarzenia

Protest paliwowy

(1/2) > >>

cienkig20:
Jestem za !!!...czy to ktoś z forum występował wczoraj w Teleekspresie ?...właśnie przy okazji reportażu z protestu paliwowego uchwycili czarnego G20 ...nie wiem czy go nie ma też na filmiku z Wrocławia.... ;D
http://tvp.info/teleexpress/wideo/28012012-1700/6246546.....to jest w miejscu  01.39 min....

cienkig20:
coś link źle poszedł... >:(
http://tvp.info/teleexpress/wideo/28012012-1700/6246546

skorpion:
Z forum ASU.

Blokada autostrady Brzeg - Wrocław 28.01.2012 i amerykański akcent. Na poboczu Wiktor i Wojtek salonkami (tylko dlaczego stoją   czyżby zabrakło paliwa ...  )

protest przeciwko wysokim cenom paliw Brzeg/Wrocław 28.01.2012 HD cz.3
_________________

pituszek:
Właśnie rozmawiałem z zięciem ,pracuje na stacji w lubelskiem,na trasie Kurów -Lublin i tam dziś ON mieli po5,59 ,a E95po5,49,czyli można taniej ,zresztą kiedy tam nie jestem zawsze tam tankuję i zawsze mają taniej niż inni i paliwko mają dobre,choć zawsze żartuję ,że dolewają wody i dlatego tak tanio. Pewnie do nich paliwo dowożą cysternami zaprzężonymi w parę  koni ,a owsiany napęd tańszy.A może dokładają do interesu,bo jak słyszę ,że stacje mają 2 grosze na litrze,to ręce opadają.
A jak wytłumaczyć,że dwie stacje,tej samej firmy w odległości 10 km mają różnicę 10-15 gr,któraś prowadzi działalność charytatywną. ;D

edekk:
szkoda, że prawo w Polsce nie pozwala wjechać w zadek samochodu umyślnie blokującego drogę.
Wyrazy współczucia dla kierowców, którzy w pracy nie zrobili swoich tras i dostali po premii
Wyrazy współczucia dla tych, którzy jadąc "noga za nogą" zużyli więcej paliwa niż planowali i nikt im tych pieniędzy nie wróci
wyrazy współczucia dla dzieciaków, które w drodze na zimowy wypoczynek spędziły więcej czasu w autokarach niż było to niezbędne.

Uważam takie protesty może i słuszne tylko czemu czyimś kosztem. Pracownicy stacji na których tankowano paliwo siedząc w cieple prawdopodobnie mieli w głębokim poważaniu te protesty. Najwyżej nie zrobili swoich planów i nie odbiorą premii.
Jeśli myślicie, że ktoś się przejął z rządu tymi protestami to chyba jesteście .......
Taki protest powinien polegać na tym, że ludzie przesiadają się do komunikacji publicznej, uważniej analizują swoje planowane trasy etc.
blokowanie drogi samym sobie jest idiotyczne.

Straszne !!! w całej Polsce na ileś milionów samochodów parę tysięcy się nie zatankowałem. Budżet wali się na ryj. Normalnie apokalipsa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej